קטגוריות
בריאות

כיצד להפוך פורניר חרסינה לשיניים קל יותר

פורניר חרסינה לשיניים עשויה לעזור לך להשיג חיוך בהיר יותר. צפורות חרסינה הן כובעים דקים וזמניים בצבע השן שדבקים בקדמת השיניים במהלך ניתוח שיניים כדי לשפר את המראה שלהם. הם מבוצרים לצמיתות על השיניים שלך. הם עשויים לעתים קרובות מחומרים מבוססי שף או פורצלן. צנית עשויה לשמש לתיקון מספר חששות דנטליים שונים. כגון שיניים סדוקות. פגומות או אפילו קטנות מהרגיל.

מה חשוב לדעת על פורניר חרסינה לשיניים

אם אתה רוצה לקבל פורניר חרסינה אבל הם על תקציב הדוק. ייתכן שתעודד לבדוק את פוליסת ביטוח השיניים שלך. ישנן חברות ביטוח רבות שם בחוץ המכסים את העלות של הלבנת שיניים. כדי לוודא שאתה מקבל את המחיר הטוב ביותר. אתה צריך לדבר עם ספק ביטוח השיניים שלך על אילו סוגים של שירותים מכוסים תחת הפוליסות שלהם. ספקי שף מרוכבים ישירים רבים עובדים עם ספקי ביטוח רבים ושונים. כך שלא אמורה להיות לך בעיה למצוא תוכנית שיניים המכסה את הטיפול שאתה צריך.

צעיפים חרסינה שיניים הם דרך מצוינת לתקן בעיות שיניים קלות. כגון שיניים סדוקות או מוטעות. כאשר אתה מחפש יש צותים אלה להציב. אתה צריך לקחת קצת זמן לדבר עם רופא השיניים שלך על מה אפשרויות יש לו לתיקון הנזק שגרמת. רופאי שיניים רבים משתמשים בצורה של צנית כי הוא עשוי מחומר שרף שנראה בדיוק כמו שאר השיניים שלך. ההבדל הוא כי צורה זו של צנית מלוכדת לשן הפגועה.

במקרים רבים, תיקוני צנית שיניים אלה מורכבים רק משיניים אחת. עם זאת, כמה מעבדות שיניים יכול גם להציע טיפולי צנית עבור כל השיניים בפה שלך. אם יש לך כמה שיניים סדוקות או לא מיושרות. רופא השיניים שלך עשוי להמליץ כי יש לך צעיפים פורצלן מרובים להציב במקומות שונים בפה שלך. בדרך זו, אתה יכול להשתמש את המראה הנכון עבור כל שן להיות בטוח כי עבודת השיניים שלך הוא ללא רבב. לא רק החיוך שלך ייראה טוב יותר. אבל יהיה לך גם פחות ופחות סיבוכים דנטליים כתוצאה מכך.

פורניר חרסינה לשיניים

בעיות בפורניר חרסינה לשיניים?

שיניים סדוקות. מוטעות או עקומות במקום אחד או יותר עשויות להיות מועמדות אידיאליות להצבת צנית. תנאים אלה לעתים קרובות לגרום לשיניים להיראות מחוץ kilter או להיראות עקום. זה לא נדיר למבוגרים לעבור תקופה של כאב שיניים אינטנסיבי בגלל פגמים אלה. עבור שיניים סדוקות. רופא השיניים שלך י מניח צנית מרובים על השיניים הקדמיות. כך שכולם ייראו ישר וסימטרי.

אם יש לך מקרה קל עד חמור של שן סדוקה או עקומה. ייתכן שתוכל להגיע עם ציפויים קרמיים. כיצד יכולים צפורות חרסינה להפחית את האפשרות לנזק לשן? הנוי עשוי למעשה מחומר דק שמתאים לשן הקיימת. הוא מלוכד עם חתיכה דקה של מתכת. אשר לאחר מכן מתקשה על השן. שיטה זו של שיקום השן יש את הסיכוי הפחות נזק כי צנית הוא בעצם מכסה על השן הנוכחית. בגלל שהוא דק ובקושי שם, אתה לא תחווה הרבה תחושה סתתים כאשר הצנית מונחת על השיניים שלך אחרי זה היה דבק בהם במשך 15 שנים.

לסיכום

לאחר שתבחר לקבל צנירים. אתה חייב ללכת לראות את רופא השיניים שלך בהקדם האפשרי על מנת לקבל אותם עשה ומצורף. רופא השיניים שלך יעריך את מראה השיניים שלך במהלך בדיקה חזותית ולהזמין בדיקות נוספות כדי לקבוע אם הליך זה מתאים לך. ברגע שנקבע כי זוהי האפשרות הטובה ביותר עבורך. רופא השיניים שלך ינחה אותך כיצד לטפל צנית החדשה שלך. תצטרך לעקוב אחר הוראותיו מקרוב או החיוך שלך יכול בסופו של דבר להיות חלש יותר עם הזמן. עם זאת. העובדה כי השיניים שלך שוחזרו המראה הטבעי שלהם צבע עושה את כל העבודה הרבה יותר קל.

מכיוון שפורנירי חרסינה דורשים שלחולה יהיה מבנה שיניים כלשהו כדי שהם יהיו מחוברים אליו. המטופל בדרך כלל לא יזדקק ליותר משניים עד שלושה כתרים. בדרך כלל. רופא השיניים יזמין אחד ממעבדת שיניים והשני ממעבדת מליטה. המעבדה שבה מיוצרים הכתרים תקשר את כל השיניים שיש למטופל עם שיניו על מנת להבטיח שהן נמצאות במקום. מעבדת מליטה עשויה גם להציע למינטור קרמי כדי לסייע בתהליך ההתחברות. רופאי שיניים רבים ימליצו לך לקבל את הכלים האלה כפי שהם מציעים כוח נוסף כדי לעזור לתמוך בכתרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *